SPECIALISTA/KA ODDĚLENÍ SVAŘOVNY

Jste důsledný a systematický člověk se zájmem o automatizaci či robotizaci ve výrobním prostředí? Chcete nasbírat zkušenosti v automobilovém průmyslu a být přímo u výroby osobních vozů? Do našeho týmu inženýringu Svařovny hledáme novou posilu.
Ničeho se neobávejte. V případě, že budete splňovat základní předpoklady pro danou pracovní pozici a máte chuť to zkusit, přijďte mezi nás. Jsme připraveni Vám se zapracováním pomoci.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Technická podpora údržby, která spočívá v řešení problémů elektro či strojního charakteru
  • Systematický rozvoj údržby ve spolupráci se supervizory oddělení
  • Plánování investic a obnovy zařízení včetně správy finančního rozpočtu
  • Řízení plánovaných odstávek výrobních linek
  • Řízení projektů (např. automatizace)

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME:

  • Máte SŠ/VŠ strojního nebo elektrotechnického vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • Domluvíte se dobře česky i anglicky (komunikace se zahraničními dodavateli a kolegy, z jiných závodů Toyoty)
  • Zvládáte práci s počítačem a programy MS Office (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)
  • Jste aktivní řidič/ka s platným řidičským průkazem sk. B
  • Jste schopný/á přijímat negativní zpětnou vazbu a poučit se zní a jste připraven/a pohybovat se ve výrobě v těsné blízkosti stojů
  • Vaší výhodou bude praxe v oblasti elektro údržby, Vyhláška 50/1978 Sb., znalost CAD

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NA ZAČÁTKU:

  • Měsíční mzda od 33 800 Kč (dle zkušeností více)
  • Navíc 3 000 v benefitech každý měsíc (lze využít na splácení hypotéky, spoření, cestování, dovolenou, sport, kulturu, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Garantovaný firemní bonus ve výši 29 500 Kč ročně
  • 2x ročně osobní prémie

CO BY SE VÁM U NÁS MOHLO JEŠTĚ LÍBIT:

  • Kantýna s dotovaným obědem, širokým výběrem jídel a kavárnou (od 29 Kč za oběd)
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
  • Slevy na pronájem/koupi automobilů značek Toyota
  • Peníze navíc k Vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
  • Týden dovolené navíc
  • Rehabilitační centrum s fitness zónou a lekcemi jógy zdarma
  • Pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
  • Možnost doplnit si vzdělání profesními kurzy a školeními

…ale máme toho pro vás ještě víc.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová zóna Ovčáry 280, 280 02 Kolín - Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

33800-45900 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.