SPECIALISTA ODDĚLENÍ FINANCÍ - SLEDOVÁNÍ NÁKLADŮ

Chcete zažít atmosféru mezinárodní automobilové firmy, která propojuje 3 světové kultury? Poznat specifický výrobní systém japonské Toyoty (Toyota production system) v propojení s francouzským smyslem pro management financí a nákupu? Pojďte s námi dělat auta, která jsou pro naše zákazníky spolehlivým partnerem a pro nás zářivou budoucností.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Denní, týdenní a měsíční sledování a analýza nákladů (rozpočet vs. realita)
  • Analýza a vysvětlení finančních odchylek
  • Pravidelný reporting finančních výsledků managementu
  • Tvorba měsíčních finančních výhledů
  • Podpora s roční tvorbou rozpočtu
  • Denní práce s MS Excel

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME:

  • VŠ vzdělání (vhodné pro absolventy)
  • Schopnost analytického myšlení
  • Pokročilá znalost MS Office Excel (makra výhodou)
  • Znalost MS Access výhodou
  • Znalost mluvené angličtiny (komunikace a reporting vedení)
  • Dobré komunikační dovednosti (budete spolupracovat s výrobními týmy)
  • Chuť prezentovat výsledky své práce

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NA ZAČÁTKU:

  • Měsíční mzda od 33 800 Kč (dle zkušeností)
  • Navíc 3 000 v benefitech každý měsíc (lze využít na splácení hypotéky, spoření, cestování, dovolenou, sport, kulturu, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Garantovaný firemní bonus ve výši 29 500 Kč ročně
  • 2x ročně osobní prémie

CO BY SE VÁM U NÁS MOHLO JEŠTĚ LÍBIT:

  • Kantýna s dotovaným obědem, širokým výběrem jídel a kavárnou (od 29 Kč za oběd)
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
  • Slevy na pronájem/koupi automobilů značek Toyota, Peugeot, Citroën
  • Peníze navíc k vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
  • Týden dovolené navíc
  • Rehabilitační centrum s fitness zónou a lekcemi jógy zdarma
  • Pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
  • Profesní kurzy a školení

…ale máme toho pro vás ještě víc