ODBORNÁ ÚDRŽBA AUTOMATIZAČNÍCH STROJŮ A VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ

Do našeho kolínského závodu hledáme nové posily do údržby.

KOHO HLEDÁME?

Máte vzdělání v oboru elektro, šikovné ruce, dobrý zdravotní stav a chuť pracovat? Pojďte s námi vyrábět auta! Do našeho kolínského závodu hledáme nové kolegy do údržby.

Jedná se o nepřetržitý provoz (dlouhý týden-5 dní / krátký týden-2 dny).

Konkrétní pracovní místo Vám nabídneme dle potřeb daných oddělení. Pracovat můžete ve Výrobě karoserií, Lakovně nebo Finální montáži.

CO POŽADUJEME?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro podmínkou
  • Vyhláška 50/1978, min.§ 5 (možnost obnovení)
  • Základní znalost práce na PC (MS Office)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění bezproblémového chodu výrobních linek
  • Provádění preventivní údržby a kontrol
  • Spolupráce na neustálém zlepšování

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Mzda od 37 824 Kč (možnost kariérního růstu)
  • 2 000 bodů v benefitech měsíčně (1 bod = 1 koruna) na bydlení, sport, kulturu, dovolenou, zážitky a mnoho dalších.
  • Garantovaný roční bonus ve výši min. 26 500 Kč
  • Nadstandardní dotované stravování (29 Kč oběd)
  • Rehabilitační centrum vč. fitness zóny
  • Peníze navíc k vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či prac. jubileu
  • Pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc